How to Make Money with a Travel Blog: My Top 10 Tips

Když jsem poprvé spustil turistický blog, způsob, jak vydělat, byl prodej odkazů a vytvoření 40–50 webů s reklamními reklamami Google. Pro bloggery neexistovaly žádné tiskové zprávy a za naši práci bylo obtížné zaplatit.

Instagrammer nebo „integrace“ nebyly pochopeny. Reklamy moc neplatí, takže myšlenka platit za cestování byla ve většině průmyslových odvětví směšná.

Naštěstí se tyto dny snáze vydělávají. Toto je konkurenční trh. Existuje mnoho způsobů, jak skočit dopředu. Pokud se chcete vrátit a přečíst a vrátit se, budu o nich diskutovat na tomto příspěvku.

V níže uvedeném videu hovořím o prvních deseti věcech, které můžete v blogu udělat, a tento příspěvek obsahuje všechny zdroje a odkazy zobrazené na videu. Vyzkoušejte, budete připraveni udělat nějaké …

Jak jste viděli ve videu, tyto kroky jsou uvedeny v logickém pořadí podle toho, jak se vám daří. Další věc je, že to není rychlá výplata, ale dlouhá hra. Pokud to uděláte správně, váš blog může být skutečnou prací a prostředkem, který pomůže ostatním současně:

1. Použijte svůj blog jako shrnutí pro práci offline
Moje největší výdělky v prvních dvou letech mého blogu jsou role bez licenčních poplatků. Zpočátku za to neplatí, ale nastavíte se a postupem času můžete platit mnohem více za své zkušenosti (a efekt).

Na začátku bych dostával 75 $ z 50 $ za článek, což mi stačilo na cestu do levných zemí, a nakonec jsem měl příplatek.

Pokud zjistíte, že sdílíte příběh a pomáháte mu z něj vytěžit maximum, pomůže vám spousta věcí a jak rostete, bude snazší získat dobrou odměnu.

Napsání článku pomůže nejen vašemu bankovnímu účtu, ale také vám poskytne skvělé odkazy na SEO! Seznam zdrojů naleznete zde:

10 zlatých za odpis
Zde je asi 20 způsobů, jak zjistit, jak spustit rekordér na volné noze
2. Pracujte jako virtuální pomocník pro další blogy
Jak vydělat peníze s cestovní blok
Pracujte téměř odkudkoli (téměř)
Práce s kvalitnějším bloggerem vám pomůže pochopit, jak efektivně pracovat s vaším blogem. Tato práce se často provádí prostřednictvím osobní sítě.

Především si myslím, že je lepší účastnit se průmyslových akcí, jako je Travel Massive, dokonce i TBEX, pokud je z nějakého důvodu lepší kontaktovat jiné blogery, prodávat služby VA a zůstat informováni o příležitostech.

Nebo zkuste prezentovat svůj vlastní blog svému oblíbenému bloggerovi. Můj plný asistent mě před několika lety kontaktoval a požádal mě o stáž. V průběhu let se stal nedílnou součástí mého týmu. Potřebujete pomoc mnoha bloggerů, ale jste překvapeni, že nevědí, kam hledat. Zvažte také skupiny na Facebooku a průmyslové události:

Blogování podnikání
Superstar Blog na Facebooku (kurz musí být zakoupen)
Minus události
3. Začněte s affiliate marketingem
Zahájení partnerství s marketingem není brzy. Důvod je dřívější, protože indexování stránek trvá déle než index Google. Je to dlouhá hra, takže možná nebudete moci vidět výsledky jednoroční nebo dvouleté práce, ale může to být velmi cenné.

Například po dobu čtyř měsíců jsem psal o své kariéře blogu v jihovýchodní Asii a toto je jedna z mých nejúspěšnějších partnerských stránek. Trvalo to nějakou dobu, ale bylo to odůvodněné. To je pro mě vždy realita. Nevím, jak zaúčtovat svůj příspěvek až později, takže se snažím!

V dnešní době můžete spolupracovat s čímkoli, takže si myslete mimo krabici. Zde jsou některé skvělé řádky, které používám:

Amazon
Rakuten
CJ
Etsy
Grouse
Nepoužívejte hotelové rezervace ani oblečení
Jaké cestovní pojištění používáte.
Klíčem je přesunout produkt, který opravdu milujete a používáte. Důvěra by měla vždy na prvním místě, aby publikum uspělo v produktu. V této poznámce se dozvíte, jak napsat dobrý partnerský účet.

4. Uveďte reklamy
Jak vydělat peníze s cestovní blok
Diverzifikovat!
Příjmy z reklamy jsou založeny na provozu, takže zpočátku je to levnější. Ale nakonec to bude užitečné a já to chci udělat asi před rokem!

Nejprve bylo pro mé reklamy obtížné vidět můj web. Experimentoval jsem s ním roky bez reklam. Ale většina mých čtenářů proti nim není (nemám žádné stížnosti) a doufám, že vaši věrní fanoušci vás rádi vydělají. Já osobně používám Mediavine.

5. Prodávejte fotografie

Upozornit na tuto reklamu
Fotografie je hlavní součástí blogů cesty. Naučil jsem se vypořádat s kamerou, editorem

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *