HOW YOU CAN MAKE MONEY ON YOUTUBE

Vydělávání peněz na YouTube není tak těžké, jak byste očekávali – existuje mnoho způsobů, jak to udělat. Některé z těchto metod jsou k dispozici pouze v případě, že je váš kanál již populární, ale nenechte se odradit – i když malý kanál může vydělávat na živobytí a pokud chcete, aby se vaše firma přizpůsobila vašemu.

Možná nebudete moci zrušit každodenní práci, ale pokud budete tvrdě pracovat, můžete alespoň kompenzovat své náklady a zvýšit užitečnost svého kanálu.

Ujistěte se, že se rozhodnete vydělávat peníze na YouTube, ale svým divákům je vždy dejte najevo. Smluvní podmínky YouTube vám vysvětlí, jak vás kontaktovat.

ADSENSE
AdSense – Nejjednodušší způsob, jak vydělat peníze na YouTube, pokud je váš kanál dobře známý. Pokud souhlasíte s účastí na vašich videích, budou na vaše videa poskytovány slevy.

Než se stanete členem AdSense, musíte se účastnit Partnerského programu YouTube, který vyžaduje několik požadavků:

Postupujte podle zásad programu pro partnery YouTube
Pobyt v zemi, ve které je program k dispozici (viz úplný seznam)
Více než 4 000 hodin za posledních pět měsíců
Získejte více než 1 000 odběratelů
Máte propojený účet Google AdSense (zaregistrujte se zdarma)
I když jste dosud neodpověděli na veřejně dostupný čas a požadavky odběratelů, můžete se zaregistrovat, až váš účet dosáhne uplynulého času. Přihlaste se na YouTube a klikněte na ikonu účtu v pravém horním rohu a vyberte „Studio pro autory“. Vyberte „Kanál“ a vyberte „Stav a funkce“. Přejděte na „Zpeněžení“ a vyberte „OK“.

Pokud váš účet potřebuje požadované číslo nebo pokud jej nemá, bude odeslána na YouTube pro pozdější prohlížení.

Proces hodnocení zahrnuje automatizované systémy a odhadce člověka, takže počkejte chvíli. Stav aplikace můžete vidět na naší stránce výnosů z YouTube.

Pokud bude schválen, můžete začít. Pokud ne, nebudete rozptylováni. Můžete podniknout kroky, které jsou nezbytné k zajištění toho, aby váš kanál splňoval požadavky, a bude trvat až 30 dní, než bude fungovat.

MISNÍ PLÁN
Obchodní police – partnerství mezi YouTube a Teespring – reklamní trička, kukly, polibky a další věci.

Abyste se mohli kvalifikovat na právo na zboží, musíte být členem Partnerského programu YouTube (jak je popsáno výše), mít alespoň 10 000 odběratelů a nevystavovat se útokům proti pokynům pro komunitu. Stručně řečeno, vaše důstojnost by měla být perfektní.

Pokud jste rezidentem Partnerského programu YouTube, můžete si zřídit prodejnu zboží, ale diváci ve vybraných zemích si mohou vaše značky koupit (viz úplný seznam).

Při objednávce a odeslání svým divákům své zboží vytisknete do spouštěče návrhů a do položek Teespring. Získáte slevy za každý prodej.

OSTATNÍ VÝPRODEJ
Máte již 10 000 odběratelů? Nebojte se, existují i ​​jiné způsoby, jak prodávat značkové produkty. Webové stránky jako Spreadshop (celosvětově) a Spreadshirt (pouze ve Velké Británii) vytvoří vaše vlastní košile vytištěnou na vyžádání a dodanou přímo vašim divákům.

Protože tyto weby nejsou přímo integrovány do YouTube, měli byste v popisu videa sdílet odkaz na značkové položky a věnovat pozornost svým videím.

PROGRAMY PARTNERSTVÍ
Pokud na svých videích často používáte produkty (například pro makeup), měli byste prozkoumat affiliate programy v obchodě. Některé programy umožňují každému připojit se, ale většina je ve fázi schvalování, takže musíte prokázat, že váš kanál má dostatečné publikum, aby mohl investovat dobře. Amazonské partnerství je nejjednodušší, pravděpodobně nejjednodušší spojení.

Po ověření vám prodejce poskytne samostatné odkazy na specifikace videa, aby zákazník věděl, že obchod dosáhl obchodu. Pokud si divák chce něco koupit, dostanete nižší provizi (různí prodejci nabízejí různé ceny). Produkty nebudou pro vaše diváky dostupné.

SPONZOROVÁNÍ BRANCH
Pokud byl váš kanál ztracen, můžete najít společnosti sponzorované vašimi zprávami. Můžete tak učinit přímo kontaktováním (viz sponzorská videa, jako je ta vaše), nebo třetí stranou, jako je Famebit, která vystupuje jako přidružený obchodník s YouTubers a připojuje se.

Podmínky partnerství jsou odlišné: sponzor se domnívá, že jste zvýraznili své produkty, že mohou být otevřeni vašim videoprostorům nebo že mají své vlastní návrhy. Zkontrolujte prosím znovu své preference.

Pokud jste se značkou při vytváření videa pracovali, budete jej mít vždy

Udělejte položku co nejjednodušší – nejen abyste se seznámili s YouTube Ter

ms Service, ale aby byl prohlížeč v bezpečí.

PATRON
Patheon je populární nástroj na podporu fanoušků oblíbených umělců a režisérů, a bylo by skvělé, kdybyste měli okouzlující publikum, které vám pomůže kompenzovat náklady na tvorbu obsahu. Peníze vydělávané prostřednictvím Patheonu se utratí za vaše celkové náklady, nebo si můžete přizpůsobit přizpůsobený obsah jako bonus pro „zákazníky“, které platíte.

Protože se jedná o platformu předplatného, ​​Patrick znamená, že si můžete být jisti, že každý měsíc získáte určitou míru stability.

Patree však není zdarma a s nastavením účtu, převodem plateb zákazníkům a převodem peněz na váš účet jsou spojeny různé náklady. Zobrazit podrobnosti.

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *