Mix your content: 9 different types of blog posts for effective content marketing

Byl jsi zaseknutý. Nevíte, co napsat. Vaše kliknutí je prázdné.

Pokud jste blogovali chvíli, tento blog nebo Blogger Blog – nedělám to, je to blogger! – nemožné.

V předchozím článku si můžete přečíst, jak inspirovat témata svého blogu.

Můžete také změnit styl blogu. Existuje mnoho typů položek blogu, které lze použít ke smíchání obsahu.

Míchání příspěvků na blogu vám nejen pomůže překonat blog vašeho blogu, ale pokud něco změníte, vaši čtenáři se nebudou účastnit, protože nemůžete.

Neexistuje žádná inspirace pro váš blogový příspěvek? Poté zkontrolujte tento seznam s různými blogy. Je to infographic, kurz nebo seznam?

Nejlepší 9 typů blogů
1 / Pokyny a návody
Blogy a jak to funguje – blog, který vysvětluje, jak něco funguje nebo funguje. “Jak získám skříňku Ikea?” Jak ušetřím peníze za odchod do důchodu? „Toto jsou nejoblíbenější typy blogů. Proč? Lidé hledají odpovědi na své otázky online. Vaše potenciální zákazníci budou mít Google klást otázky najednou nebo za druhým. Můžete jim pomoci – postupné zveřejňování v učebnici – a můžete jim nabídnout řešení.

Zdá se, že mnoho podnikatelů se tohoto typu příspěvku bojí, protože si myslí, že si je lidé po projevení znalostí nechtějí najmout. Ale tady se mýlí. Za prvé, nemůžete dát všechny své zkušenosti na blog. I když postupně vysvětlujete něčí malbu místnosti, přijdou k vám za radu, koupí barvy nebo si vás najmou, pokud se necítíte jako vy. Už o vás slyšeli a mohou se k vám v budoucnu vrátit, nebo vám mohou navrhnout vašim přátelům a rodině. Výukové programy a návody vám pomohou zvýšit vaši důvěryhodnost a odbornost v publiku.

Osobní příklad, jak vytvořit blog: jak zahájit výzkum klíčových slov.

2 / seznamy
Seznam blogů blogů je velmi populární, protože se hodí k našemu nadšení a rychle a efektivně najde ty nejlepší informace. „Top 10 tipů na hubnutí“ nebo „5 věcí, které potřebujete pro šatník letos v létě“. Na internetu je spousta informací o tom, že lidé často lesy nevidí. Jako blogger jim pomáháte identifikovat chaos. Je to také skvělý způsob, jak sdílet své vlastní názory na základě svých dlouholetých zkušeností nebo zkušeností.

Individuální příklad v seznamu: 11 nejlepších tipů pro budování obchodní jednotky.

3 / přijímací prvek
Je velmi podobný příspěvku „příspěvky“ a v seznamu je velký rozdíl v tom, co musíte „routovat“. Pokud znáte nové téma ve své oblasti, je snadné napsat. Už jste udělali správnou práci, proč ji nesdílet, sdílet ji se světem? Můžete také požádat o radu odborníka ve vaší oblasti a poté je zveřejnit jako „20 odborníků na online marketing“. Také se jim daří dobře.

Příkladem takového záznamu je náš příspěvek na SEO: zde sdílím ty nejlepší informace a odkazy, které mi pomohou s optimalizací vyhledávače (a zdarma).

4 / Kontrolní seznamy a listy
Zkontrolujte listy a listy nebo podvodné listy (vyzkoušejte to!) Také mějte na paměti, že je třeba vše kontrolovat a vše zapomenout. Například lékárník může nabídnout kontrolní seznam cestovní lékárně. Při pohledu na makléře je třeba zvážit seznam. Seznamy si pak můžete stáhnout ve formátu PDF a samozřejmě mít své logo a kontaktní údaje.

Příkladem je náš blog o nejdůležitějších částech dobrého webu.

5 / Definice nebo „oznámení“
Vysvětlete pojem svého oboru čtenářů známým jazykem. Může to být trend, technika nebo produkt. Je důležité, aby to mnozí lidé stále neznali, nebo aby tomu nerozuměli a hledali konkrétní informace.

Příkladem takového záznamu je marketing online – co je to? Jak začít

6 / Komentáře
Jeden populární přehled výrobků nebo více srovnání produktů je velmi populární. Většina lidí, kteří hledají rychlé řešení na internetu, nemá čas to zjistit. To vám může přinést mnoho hostů.

7 / Infografika
Infographic grafy umožňují snadné sdílení většiny vašich informací. Lidé mají rádi zajímavé statistiky, jsou snadno srozumitelní, ale také příjemní. Informační grafika je často distribuována na sociálních sítích.

8 / Rozhovor
Konverzace s klienty, analytiky nebo kolegy lze provést v dobré položce blogu.

9 / Otázky klientů
Často dostanete takové otázky od spotřebitelůmůžete. Proměňte tyto otázky v položku blogu. Posílení tohoto typu zprávy – můžete formulovat otázky, aby lidé, kteří se vás ptají, mohli na otázky společnosti Google odpovídat. Ideální pro SEO!

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *