Through this exercise I finally started blogging after two years of delay

Ryby, které jsem napsal na svém blogu, se objevily po dvou letech kvůli lenosti. Bylo asi deset hodin večer a já jsem byl unavený. Ale vypil jsem jeden šálek kávy a rozhodl jsem se napsat blog. Tentokrát nebylo možné odložit blogování.

Byl to velký úspěch. V posledních týdnech jsem blogový projekt vždy odložil. Ale věci se změnily. Neudělal jsem to pro sebe.

Začněte s tímto cvičením blogovat
V coworking office jsem chtěl několikrát otevřít blog. Ale moje zastrašení také vidělo lidi tam. Elle Bal, jeden z mých kolegů, novinář, říká: „Možná chci začít blog sám, ale nemohu udělat první krok. To není překvapivé. Nemáte publikum a nemusíte blogovat. Je tedy velmi snadné odložit jej a nemělo by se to dělat vůbec. »

Konverzace (a můj plán na vybudování blogu) tam může skončit. Ale Elle navrhla: „Proč si navzájem nevyrábíme blogy? Pokud každý týden trávíme jednu hodinu psaním blogů a psaním o sobě, máme za sebou hůl. »

Blogování: Zabráníte tím pozastavení
Když jsem s jejím návrhem souhlasil, nevěděl jsem, jak efektivní byl plán. Nakonec jsme strávili asi šest týdnů blogováním. Každý pátek jsme se potkali v kavárně, komentovali si blogový příspěvek a vyzývali, abychom pokračovali.

Tyto poznámky a výzvy však nebyly důležitou součástí naší dohody. Poslední týden v týdnu byl mnohem důležitější a teď jsem si musel napsat, co si opravdu pamatuji.

V důsledku toho můj blogový plán skončil tlakovým vařičem. Když jsem psal své první příspěvky, setkal jsem se s praktickými problémy a koncepty. Například brzy jsem nevěděl mnoho o předmětu mého blogu. Nebyl jsem blízko sebe.

Blogování: Buďte blízko sebe
Nejprve bych chtěl vytvořit blog o sociální interakci. Také mě unavilo sebemenší úspěch. Také jsem napsal příběh o důležitosti rozhovoru s cizími lidmi pro folklór. V této práci je mnoho odpovědí. Mnoho lidí mi e-mailem, že tento článek byl inspirován. Myslel jsem, že blogy s podobnými články by měly dobrý výsledek.

Jednoho dne před mým setkáním s Elle (čtvrtek večer ve čtvrtek) jsem však nebyl schopen inspirovat nové články o konverzacích nebo sociálních vztazích. Byl jsem unavený a vlastně jsem chtěl jít spát. Po uplynutí funkčního období se ptám: V jakém tématu mohu napsat článek do jedné hodiny?

Setkal jsem se s tématem, které mi nejvíce vyhovuje: napsat. Jako novinář na volné noze se zabývám poradenstvím a psaním po celý den. Je to moje největší vášeň. Během jedné hodiny jsem napsal článek s jednoduchým psaním: těchto 21 slov můžete snadno odstranit z textu.

Napište si blog
Existuje 21 slov, která lze smazat, což se zdá být na Twitteru. O rok později jsem dal následovníkům Writing Vis první kurz psaní v Haagu. A nyní je tento příjem velkou součástí mého příjmu.

Díky blogování Noela po dobu šesti týdnů nemůže psaní psaní nikdy zmizet.

Stručně: Pokud plánujete blog, přemýšlejte o takovém setkání s někým ve vaší komunitě. Nemusí to být osoba, která chce blogovat, a pokud je to nutné, musí se s vaším nejlepším přítelem nebo kolegou dohodnout na blogování každý týden.

Cvičení: Blogování pro jediné publikum
Tento slib vám umožnil objasnit váš blog. Můžete odpovědět na následující otázky: nechcete to tolik? Považujete téma svého blogu za vzrušující a přemýšlíte o dostatečných perspektivách? Víte o tom dost? Možná je hlavní věc: je zajímavé zveřejnit blog po dobu šesti týdnů (a samozřejmě déle)?

Jak je toto cvičení efektivní?

1 – Najděte si vhodného bloggera

Pokuste se najít někoho, kdo chce vytvořit blog, a pak jste dobří navzájem povzbuzovat. Jinak vyberte osobu, která je v dobrém stavu, a vyberte osobu, která vás nemá ráda. Díky tomu jsou vaše podmínky smysluplné.

Pomáhá také, pokud se vaše publikum zajímá o téma vašeho blogu. Pokud začnete blog o psech, neposílejte články do své nenávisti, což může být děsivé.

2 – Usnadněte si schůzku

Například: Každý týden odešlete blog s minimálně 400 slovy ve formátu Word. Udržujte práh co nejnižší. Zatím nezveřejňujte články v blogu online. Nechcete se bát rozložení a designu blogu. Na začátku můžete udělat základy – psát svůj příběh denně?

3 – Buďte k sobě upřímní

Nietar týden

Každoroční blogování zvyšuje vaši motivaci k dosažení vašeho cíle: začněte s blogováním. Všimli jste si, že týdenní schůzka byla s vámi nespokojená, spěcháte, vždy se omlouváte a nemůžete projít tři z každých šesti hodin? Pak buďte upřímní: blogování není pro vás, nebo není čas začít blogovat.

* Ten patřil Ellecku. Začal slibný blog o potřebě dalšího učení ve vašem životě. Za tímto účelem napsal webovou adresu. V důsledku toho neměl čas pravidelně blogovat. Z našeho experimentu však dostal malý poplatek. Pozval ho profesor, který se seznámil s jeho blogem a vzal doménu za dobrý poplatek.

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *