Where can I apply for a passport or ID card if I live abroad?

žiješ v zahraničí Pak můžete požádat o nový pas nebo občanský průkaz, mnoho holandských ambasád a konzulátů. To je možné v městské kalkulačce ve Schipholu a v řadě obcí.

Kde zažádat o cestovní doklad v zahraničí?
Nizozemští občané s bydlištěm v zahraničí mohou požádat mnoho holandských ambasád a konzulátů o získání pasu nebo občanského průkazu. Na jejich webových stránkách najdete následující informace:

jak požádat o cestovní pas nebo průkaz totožnosti;
jak jmenovat schůzku;
jaké dokumenty k tomu potřebujete?
Můžete požádat o vydání od všech nizozemských konzulátů (velvyslanectví, konzulátů a konzulátů).

Požádejte o cestovní pas nebo ID do VFS Global v Londýně, Edinburghu, Chicagu a Edmontonu
Nizozemští státní příslušníci mohou požádat o nový cestovní pas nebo občanský průkaz v Londýně a Edinburghu (Spojené království), Chicagu (USA) a Edmontonu (Kanada). Platíte za další služby. VFS Global je zahraniční společnost, která není součástí ministerstva zahraničních věcí. O vaší žádosti rozhodne ministerstvo.

Další informace o žádosti o cestovní pas nebo občanský průkaz v zahraničí najdete na nizozemské webové stránce.

Žádost o cestovní pas a občanský průkaz v Nizozemsku
Žijete v zahraničí jako občan Nizozemska? Poté můžete požádat o cestovní pas nebo občanský průkaz pro řadu obcí Schiphol a řadu nizozemských obcí. Ve Schipholu to můžete udělat na 2. Passport Desk v síni slávy.

Požádejte o cestovní pas nebo identifikační kartu nebo adresu pobytu
Máte nizozemského občana, ale nemáte trvalé nebo trvalé bydliště v Nizozemsku? Chcete požádat o cestovní pas nebo občanský průkaz? Poté můžete navštívit různé obce na nizozemských hranicích.

Co mám udělat, abych získal cestovní doklad nebo průkaz totožnosti?
Jako uchazeč se na velvyslanectví nebo konzulátu objevíte, abyste určili svou totožnost. To platí i pro děti.
Budete procházet digitálním pasem, abyste si vyžádali další dokumenty a jmenovali schůzku.
Vyplnili jste a podepsali cestovní pas a nechali jste tento formulář vzít spolu s pasovou fotografií.
Musíte být schopni prokázat své nizozemské občanství. Myslíte si, že máte čas požádat o nový pas nebo nizozemské prohlášení o občanství? V některých případech pak můžete ztratit své nizozemské občanství. Pokud si nejste jisti národností, nebudete moci získat nový cestovní pas nebo občanský průkaz. Přečtěte si brožuru pro více informací, nizozemské občanství bude automaticky ztraceno.

Spolu s přihláškou musíte předložit své nizozemské nebo zahraniční cestovní doklady.
Sbírejte cestovní pas nebo průkaz totožnosti
V Nizozemsku se vydává cestovní pas a občanský průkaz a zasílají se na velvyslanectví nebo konzulát s žádostí o doklad. Zpracování vaší aplikace tedy může trvat několik týdnů.

Nizozemská kancelář vám řekne, kdy získat cestovní pas nebo občanský průkaz. Pokud to od situace nemůžete očekávat, musíte to udělat sami.

V některých případech lze na adresu žadatele zaslat cestovní pas nebo průkaz totožnosti. Důvodem může být cestování nebo omezená pohyblivost. Souhlasíte s tvrzením. Odesílání je bezpečné, pouze pokud máte riziko a náklady.

BSN v pasu
Žádáte o nizozemský cestovní pas v zahraničí a máte občanské servisní číslo (BSN)? Poté se váš BSN automaticky objeví ve vašem pasu. Pokud nemáte občanské číslo, obdržíte cestovní pas bez občanského servisního čísla. Nemusíte se ptát na číslo občana. Subjekt žádající o cestovní pas kontroluje, zda je ve státním registru osob (RNI, registrace nerezidentů) stav vašeho osobního čísla. Za tím nemusíte nic dělat.

Lidé, kteří opustili Nizozemsko po roce 1994, mají civilní registrační číslo. Možná máte staré číslo sociálního zabezpečení. V tomto případě nebude vaše BSN ve vašem pasu.

Ministerstvo zahraničních věcí jako emitent
Od března 2014 máme všechny pasy a průkazy totožnosti, které se v cizích zemích používají jako ministr zahraničí.

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *