Write better blog posts in 10 steps

V tuto chvíli již víte, že musíte blogovat: nakonec jste slyšeli, že společnosti poskytující blogování přinášejí 13krát vyšší zisk než návratnost investic. 82% z těchto společností našlo prostřednictvím blogu alespoň jednoho nového klienta. Praktická stránka tohoto blogu však není vždy jednoduchá

Zejména z jednoho důvodu je snazší spadnout do druhého.

“Nemáme čas”

“Nemáme nic nového a nic nového”.

“Jsme profesionálové v našem oboru, jsme profesionální spisovatelé?”

“Ano, ale existují lidé, kteří si náš blog vůbec přečtou?”

Všechny oprávněné obavy, ale pokud jde o ně, jsou jen výmluvou. Máte čas nebo důvěru na vytvoření blogu? Pak požádejte o pomoc; ať už je to agentura pro marketing obsahu, ať už jste členem svého týmu nebo spisovatelem na volné noze.

Nemyslíš si, že se nemáš čeho bát? Nesprávné. Koneckonců, cokoli, co pomůže vašemu hostovi vyřešit problém nebo poskytnout dobré informace, je stále zajímavé. Tečka. Pokud chcete vědět o své firmě, návštěvníci se vždy zajímají o to, co říkáte. Nedělejte si starosti s tím, kolik lidí může číst nebo psát vaše příspěvky. Pokud jste ten, kdo studuje váš blog – a ne příště o vaší společnosti, příště si myslíte, že … vaše práce byla rozhodně hodná. Pokud svůj blog stále zveřejňujete, nenechte si ujít příležitost navázat kontakt s potenciálními zákazníky.

Začínáte blog nebo vás spojuje s nepříjemným autorem? Postupujte podle nejméně deseti tipů, abyste přišli s bezchybnou položkou blogu.

1. Vyberte zajímavý předmět
Vždy si pamatujte se svým čtenářem: Mějte na paměti, co může být nebo vždy. Nezapomeňte vždy odpovědět na otázku, kterou se ptáte: „Proč to moji čtenáři chtějí studovat?“ Nemůžete na tuto otázku odpovědět? Pak hledejte další téma.

Nemůžeš na nic myslet? Poté mohou pomoci následující otázky:

Co trávíš čas?
Jaké jsou vaše pravidelné otázky?
Četli jste něco, co můžete nedávno říci?
Co říkají vaši konkurenti a můžete to udělat sami?
2. Proveďte studii
Jednou z největších překážek v blogování je vždy mluvit o shutterstock_288266279.jpg. Nesprávně!

Musíte jen najít ta pravá slova. Stále existuje dostatek důkazů, které by naznačovaly, že vaše společnost stále existuje a že vám může nabídnout něco zvláštního. Je vaše metoda možná? Váš tým? Nebo vaše zkušenost? Existuje tolik lidí na výběr!

Přemýšlejte o tom, co chcete říct – a podívejte se, co se říká. Hledejte nezodpovězené otázky (nebo podle vašeho názoru nevhodné) a přemýšlejte o tom, jak uplatnit své myšlenky. Toto je vaše šance zářit!

3. Vytvořte plán

Než začnete, proveďte toto: Celkový plán vám pomůže určit směr a vzhled vašeho blogu – před zapisováním. Přemýšlejte o svém publiku a o tom, co chcete, aby jim nabídlo:

Chcete je inspirovat?
Chcete dokázat, že jste lídrem na trhu?
Chcete jim představit trendy?
Chtěli byste jim nabídnout podrobný návod?

Nejprve vyhledejte klíčové body, které chcete zahrnout, a pokud je to možné, nejprve je zapište. Pak to můžete udělat.

4. Pečlivě představte
Krátce citováno ze čtyř vět, metafory nebo příkladu. Ujistěte se, že úvod odráží účel blogu a že se na něm všichni mohou dohodnout. Tento úvod se zaměřuje na zájem čtenáře mluvením o určitém tématu.

5. Napište silnou “kostku”

Nejdůležitějším bodem v tomto článku je, že sleduje úvod a okamžitě vstupuje do jádra materiálu. Tento odstavec uvádí význam zbytku článku tím, že čtenáři vysvětlí, co ví.

6. Vyhledejte možnosti připojení

Během nahrávání hledejte přístup na servisní stránky, blogové příspěvky nebo weby. Pro každou zprávu nastavte alespoň dva interní odkazy. Vždy se ujistěte, že slovo, na které chcete odkazovat, odpovídá tomuto odkazu. Například: pokud odkazujete na Google AdWords, ujistěte se, že vás návštěvník zavede na stránku Google AdWords.

7. Uveďte výsledek lightbulb.png

Na blogovém příspěvku není nic dobrého. Mějte na paměti, že klíčové body ve vašem článku budou přezkoumány a čtenář bude těžit z vaší rady.

8. Napište zajímavý předmět

Protože nejméně osm z deseti čtenářů nečetlo předmět. Váš titulek by tedy měl být velmi zajímavý. Naštěstí pro to existuje pozitivní vzorec:

spoušť w

ord nominee slib

Například:

Vytvořte skvělý blog díky 10 tipům

naučit se

9. Najděte nebo nižší výkonné, relevantní obrázky

Opravdu chcete, aby byl váš blog jedinečný? Dej mi skvělé obrázky. Vyhněte se mnoha slovům nebo obrázkům, které vyžadují více pozornosti, protože název vašeho blogu je k tomuto obrázku blíže.

Poskytněte relevantní obrázky, které doplní vaši poznámku. Můžete přidat obrázek každých 300 slov. Také se ujistěte, že je text v obrázku naskenován v textu tak, aby nezmizel nebo že musíte jednoduše věnovat příliš mnoho pozornosti. Velký obrázek také způsobí, že stránka bude delší než doba stahování a pokusíme se jí zabránit.

10. Kontrola, publikování a sdílení

Je to docela snadné se systémem pro optimalizaci obsahu, jako je HubSpot COS, který vám přesně říká, co dělat pro optimalizaci vyhledávání. Vždy zvažte následující postupy SEO:

Ujistěte se, že jste alespoň jednou použili vlastní klávesnice a další klíčová slova, a podívejte se na příslušnou podstránku.
Nepoužívejte příliš mnoho jediného klíčového slova: pokud tato slova opakujete příliš často, vaše zpráva se stane spamem.
Napište meta popis 150 znaků (nebo méně) a ujistěte se, že obsahuje frázi klíčového slova. Čtenář uvidí tento popis, když se příspěvek objeví ve výsledcích vyhledávání. Pokud je napsáno dobře, budete si jisti, že čtenář bude hledat tento článek.
Pokud jste si jisti, že váš příběh byl zcela prohledán, měli byste jej zvážit v režimu náhledu. Například zkontrolujete problémy s formátováním, například poškození písma. Pokud potřebujete čas a úsilí, měli byste si článek znovu přečíst: protože se bojíte textu, máte dobrou příležitost přečíst si soubor. Stačí napsat text, který rychle ztratí svou spolehlivost.

Obsah computer.png Provedli jste výše uvedené kroky? Nahoru: Pak je čas se pochlubit. Koneckonců se můžete chlubit tím, co děláte! Sdílení vašeho článku se nespustí ani nezastaví pouze na Twitteru. Sdílejte svůj blog na LinkedIn, Facebook, Google a dalších sociálních sítích – ujistěte se, že váš článek odpovídá každému průvodci kanálem. Důležité: Po sdílení nezapomeňte zveřejňovat poznámky. Vraťte se pravidelně a sdílejte nebo aktualizujte nové informace.

Je proto důležité vědět, že váš blog je dlouhodobý a dlouhodobý, což může ovlivnit vaše výhody nebo nevýhody. Každý blog je pro vaši webovou stránku novou indexovanou stránkou, která na dlouhou dobu přivede návštěvníky na váš web, i když mluvíte o věcech jinak.

Na vašem blogu (více) prodeje jsou k dispozici
Váš blog je často první prezentací potenciálního zákazníka vaší společnosti. Nejprve se tedy ujistěte, že se čtenář chce vrátit. Váš web bude tedy mít větší provoz, budete mít více metrik a postupem času se vaše příjmy zvýší. Hej!

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *