Writing a blog? Read how I went from 80 to 80,000 readers

Blogování není snadné. Můj první blog nebyl úspěšný. Toto je jen polovina článku, který jsem zveřejnil na Pulse na svém blogu LinkedIn. V prvních odstavcích jsem po dlouhodobé útočné relaci napsal vzrušení vydané autoritativním vydavatelem. Pak jsem byl hrdý na to, že jsem každý týden prodával své nápady pro národní noviny jako De Volkskrant a Quest. Poté jsem pozval čtenáře, aby navštívil web společnosti Vis, kde jsem se naučil, jak tyto skvělé nápady vymyslet.

Výsledek: 4 hodnocení, 0 sdílení a méně než 80 čtenářů, z toho méně než pět lidí.

Logické. Neočekává se, že by někdo porazil někoho, kdo chce na svém webu získat provoz. Jak ale mohu napsat blog, který zajímá lidi? Vysvětlil jsem svému kurzu blogů, že více než sto padesát lidí – například výše, získáte plný vkus tohoto kurzu.

Blogování: 7 tipů
Nepřítomností návštěvníků bylo propuštění mě. Další blog, který jsem už nechtěl přitahovat. Postupně jsem však začal psát hodně o svých problémech: o mých dlouhých, často používaných slovech a problémech s koncentrací v mých textech. Nyní se ukazuji jako novinář a spisovatel, ne jako odborník. Stručně řečeno, jako někdo, kdo udělá chybu, jako ostatní.

Od této chvíle jsou blogy velmi oceňovány. Četl jsem přes 80 000 čtení o 11 slovech, které často chci překonat, a obdržel jsem přes 4 000 lajků. Články o frázích, které můžete zanechat, mé problémy s koncentrací a formy sloves, přilákaly více než 150 000 čtenářů.

Nemyslím si, že blogování je problémem vzorce úspěchu. Většina mých příspěvků obsahuje obsah, strukturu, strukturu a některé komponenty, zejména v tónové podobě. Kdybych měl čas vrátit se a napsat svůj první blog na Linkedin, poradil bych. Jak tedy píšete blog?

Tipy pro psaní blogů – Začněte s chybami.
Pokud chcete někoho inspirovat svým blogem, nejprve ukažte, jak ho máte. Nikdo si na ně nejdřív zvykne. Sdílejte tuto událost například v krátkém zmatku, jak vám někdo řekl v hospodě.

Psaní blogu, který vás falešně obviňuje z prvního odstavce, je dobrý způsob, jak rozbít led a přilákat čtenáře k vašemu příběhu.

Psaní blogového plakátu 2 – Popište titulek s menším
Anekdota, pokud je to pravda, je velkým problémem, kterému čelí mnoho lidí. Ve druhém odstavci to ukážete rozšířením své osobní historie a položením otázek. Například: Moje první blogy nebyly úspěšné. Můžete to udělat položením otázky: Jak píšete dobrý blog?

Tento odstavec se také v žurnalistice nazývá „dobrým odstavcem“. Používáte to k publikování toho, co říkáte ve svém článku, aby lidé věděli, kdy čtou nebo co vědí. Psaní blogu je primárně promyšlené od čtenáře.

Napište si tipy na blog – konzultujte, ale nezobrazujte se jako specialista
Blogování je oblíbené, pokud jde o přímé tipy pro čtenáře, jako je psaní e-mailů, obchodní texty nebo motivační zprávy.

To však neznamená, že se musíte stát specialistou. Můžete být odborníkem na zkušenosti. Narazili jste na problém a nyní používáte jiný přístup, který vám vyhovuje.

To však neznamená jedinou správnou cestu.

Tímto tónem budete diskutovat a věnovat více prostoru reakci. To povede k větší návštěvnosti a větší čtenáři.

Napište 4 tipy na blog – Vytvořte tipy v konkrétním jazyce
A co je nejdůležitější, zkuste nepřekonat vaše tipy, například „psát s velkou emocí“ nebo „žít právě teď“. Tato klišé je můžete vysvětlit mnoha způsoby.

Tipy, jsou-li praktikovány a psány jasným jazykem, budou fungovat, zejména bez zařízení a struktur bez utrpení.

Když řeknete: měli byste odstranit těchto 11 slov, nebo vám tento program pomůže soustředit se více soustředěně, nediskutuje se přesně o tom, co to znamená.

Kdokoli se může zkontrolovat pro sebe nebo nepracovat pro sebe.

Napište tipy na blog – do odstavců přidejte odstavec
Text je na úrovni odstavce dobrý, má-li dobrou strukturu a způsobuje určité napětí.

K tomu můžete použít skutečné fráze. Toto jsou věty, které shrnují myšlenku vašeho odstavce. Obvykle jsou na začátku odstavce, takže čtenáři vědí, co mohou očekávat od následujícího textu.

Funguje dobře, aby se zabránilo všemu v současném smyslu, a existuje určité napětí. Ge

způsobující napětí.

Pokud nevíte, jak začít článek, diskuse o sloupcovém grafu je velmi užitečná.

Čtenář ví, že v předchozím odstavci bude číst o metodě psaní, která se vztahuje k veřejné konverzaci, ale nic jiného. Os

Naproti tomu se doporučuje číst.

Napište šest tipů na blogování – nepřekonejte své návrhy
Nepředpokládejte, že se váš život kvůli vašemu pohledu dramaticky změnil. Nikdo nemá recept na úspěch. Nebojte se říci, že se někdy mýlíte.

Například v posledních několika měsících jsem se toho hodně naučil o blogování, ale to není vždy záruka pro čtenáře. Například před několika týdny jsem poslal tento blog na LinkedIn, který si prohlíželo sto lidí, i když většinu těchto technik používám. Někdy nemáte správné téma.

Napište sedm tipů na blogování – požádejte čtenáře o pomoc
Budete mít možnost pochopit úspěch svého blogu a požádat čtenáře o pomoc. Články nejsou často sdíleny na sociálních sítích, protože nejsou v systému k dispozici. Zdůrazněním možnosti není nic špatného.

Například jsem na LinkedIn našel článek s tipy na soustředění najednou, ale bylo těžké ho sdílet. Jako experiment jsem přidal následující větu.

Sdílejte tuto zprávu (klikněte na šipku vpravo nahoře) a věnujte více času zábavným věcem, jako je věnování pozornosti naší práci a soustředění se na sebe,

Najednou lidé začali klikat na tlačítko sdílení – nyní je to 1000krát.

Pokud si chcete přečíst dobré blogy, sdílejte tuto zprávu, takže blogování je pro každého snadné

Máte v plánu zahájit blog sami, abyste přilákali více zákazníků nebo návštěvníků webových stránek? Několikrát do roka trávím pro svou novinářskou práci další kurzy blogování. Pokud se zúčastníte, jste dobrým partnerem. Před vámi bylo více než sto lidí. Zaregistrujte se zde.

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *