“YouTube drowns novice bloggers”: why content makers are not satisfied with the new rules

Novější propagace partnerských aplikací YouTube vstoupila v platnost 21. února 2018. Aby byl kanál způsobilý pro tento program, má za posledních 12 měsíců více než 1 000 odběratelů a 4 000 hodin sledování.
Upevnění těchto pravidel podruhé v roce. První z nich byl v dubnu 2017 – pro účast v partnerském programu bylo nutné shromáždit 10 000 komentářů o celém životě kanálu. Nebylo to třeba – moderátoři kanálu zkontrolovali, i když existovalo pouze jedno video.

Podle týmu YouTube došlo v roce 2017 k prudkému nárůstu počtu kanálů. Zvýšil se také počet tvůrců videa, kteří vydělávají peníze na spuštění kanálu YouTube.
Byla přidána nová pravidla na ochranu komunity před spammery, značkami a uživateli, kteří vytvářejí negativní obsah.
Obsah:

Je tady Logan Paul?
Jak to ovlivňuje průmysl
Reakce uživatele
závěr
Co se změnilo v pravidlech
Příjmy můžete vypnout pomocí kanálů, i když má více než 1 000 odběratelů a 4 000 hodin sledování. Chcete-li tomu zabránit, postupujte podle pokynů komunity, které zakazují:
Využijte služeb k vylepšení počtu zobrazení a odběratelů.
Pozvěte diváky, aby klikli na jejich kontextovou reklamu nebo aby provedli osobní pozvání.
Chováte se jako jiný bloger YouTube.
Zobrazit nahotu ve fotoaparátu nebo stáhnout erotický obsah.
Ukažte urážlivé nebo hrubé obavy.
Diskriminujte nebo nenávistte.
Dokonce i velké kanály deaktivují zisk, pokud zlomí jednu stopu. Pokud kanál není připojen k kanálu déle než půl roku, lze program vypnout.
Je tady Logan Paul?
Většina uživatelů YouTube byla úzce propojena s blogery Loganem Paulem, který na konci prosince zastřelil sebevražedného atentátníka v Japonsku, protože byl zastřelen asi šest milionůkrát denně a poté zmizel.
Zaměstnanci YouTube si však myslí, že je to náhoda, a nová pravidla byla připravena na několik týdnů. Uživatelé tvrdí, že účast v přidruženém programu nemá vliv na hodnocení klipů.
Můžete přidat ruské titulky

Byl to poslední, ale ne jediný velký skandál v roce 2017. Mnoho hlavních inzerentů s YouTube odmítlo pracovat:
Disney;
Mars;
Havaj
BBC;
HSBC;
Deutsche Bank;
BT;
lloidy;
Známky a Spencer;
AT & T;
Johnson & Johnson;
L’Oreal;
auditování;
Nebe;
HP;
Britská vláda a další.
Masivní odmítnutí inzerentů bylo do značné míry způsobeno jejich nechtěnými a příležitostně spojenými obrázky s extremistickým obsahem. Proto se YouTube rozhodla zlepšit kontextové reklamy, u kterých videí.
Jak to ovlivňuje průmysl
Kanály, které se dříve účastnily partnerského programu, ale ještě nezačaly, budou nuceny utratit spoustu peněz za vytváření obsahu nebo YouTube zcela zrušit. Tím se sníží počet nových kanálů. Lidé, kteří chtějí vydělávat peníze pouze pomocí výstřižků, doskoků a dalších.
To znamená, že nová pravidla činí obsah vysoce kvalitní pro veřejnost. Protože jsou napodobovací kanály nebo zdroje kliknutí zaznamenávány zřídka, volání na 1 000 odběratelů jsou velmi obtížná a podvody nepomáhají: moderátoři při podávání přihlášky moderují.
Také se podíval na 4000 hodin a 4000 různých věcí. Musíte mít 48 000 zhlédnutí, abyste mohli zachytit 4 000 hodin zhlédnutí v pěti minutových válcích. Musíte sledovat konec videa.
Mnoho autorů, kteří ztratili příležitost účastnit se affiliate programu, se rozhodli jít dále do kreativity. Proto je-li na vašem účtu AdSense online méně než 100 $, existuje mnoho otázek o tom, kolik peněz máte.
Uživatelé byli již dříve informováni, že budou muset zrušit svůj účet AdSense a nadále generovat všechny peníze, které vydělali, když nedosáhnou 100 $ nebo splní nová kritéria. Žádost o účast v kanálové aplikaci můžete odeslat do 30 dnů od přijetí vaší nové žádosti.
Reakce uživatele
Uživatelé tuto aktualizaci přijali dvěma způsoby. Na jedné straně si mnoho lidí uvědomuje, že mají kvalitní a méně negativní obsah. Na druhou stranu YouTube tvrdí, že neroste malé kanály.
Podle mnoha autorů je jejich obsah ve vyhledávání zřídka nalezen a někdy ho dokonce ani předplatitelé nevidí.

Pečovatelé stále tvrdí, že kreativita nebo sociální experiment neznamená, že konflikty a debaty o obsahu někoho jiného budou populárnější.
závěr
Rok 2017 měl na YouTube velký dopad. Mnoho ztratilo přístup k přidruženému programu kvůli novým pravidlům. Ostatní začali vydělávat mnohem méně, protože většina velkých inzerentů přestala spolupracovat.
Nyní se bloggerové musí více spoléhat na přímou spolupráci s inzerenty, nikoli na kontextové reklamy. Značky začaly přímo objednávat reklamy bloggerů.

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *